Polecamy

Zaloguj się
aby pobierać karty techniczne
login
hasło
» Zarejestruj się » Przypomnij hasło

Nowości

2012-07-04: FARBY BUDOWLANE BAL TELURIA
Pragniemy poinformować, że nasza oferta z dniem 01 lipca 2012 roku została uzupełniona o szeroki asortyment farb wewnętrznych i zewnętrznych oraz wykończeniowych materiałów budowlanych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej hurtowni, jak również zapoznanie się z materiałami umieszczonymi na stronie.

2012-07-02: FARBY PRZEMYSŁOWE BAL TELURIA
Miło nam poinformować, że z dniem 01 lipca 2012 zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem producenta wysokiej jakości farb przemysłowych BAL TELURIA. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełen asortyment farb przemysłowych na stal i ocynk również w systemie kolorowania RAL. Zapraszamy do współpracy.

2009-11-27: Koniec problemów z barwieniem
Firma Essetre za naszym pośrednictwem wprowadza na rynek transparentne kleje termotopliwe. Ich używanie eliminuje konieczność stosowania klejów o różnym zabarwieniu spoiny czy barwników. Ponadto kleje te wymagają znacznie mniejszego naniesienia, co łączy się z oszczędnościami na poziomie od 25% do 45% w zależności od rodzaju używanego kleju. Gorąco zachęcamy do umówienia się na próby nowych produktów w Państwa Firmie.

2009-07-09: Klej D3 bez formaldehydu !!!
Od dzisiaj w naszej ofercie dostęny jest klej PVA D3  bez zawartości formaldehydu. W celu uzyskania bliższych szczegółow prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

2009-07-07: OLEJE DO DREWNA

W naszej ofercie od dzisiaj sa dostępne wysokiej jakości oleje do drewna. jedno i dwuskładnikowe. O szczegóły zapytaj mailem lub zadzwoń.